Hirdetések december 10-tól december 17-ig.

• Ma advent 2. vasárnapja van.
  • Az esti szentmise után 19 órakor orgona-hangversenysorozatunk keretében a sorozat szervezője, Lendvai István Gábor orgonál. Várjuk az orgonazene iránt érdeklődőket.
  • Kedden 19 órától a könyvtárszobában tanácskoznak az egyházközségi képviselők.
  • Szerdán, december 13-án kivételesen elmarad a déli fatimai-szentmise. Este 18 órakor lelki készülődés karácsonyra a kápolnában. Téma: Mózes születése.
  • Pénteken Marco testvér meglátogatja a betegeket. 18 órakor kezdődik ezen a héten a  szentségimádás papi és szerzetesi hivatásokért.
  • Szombaton a reggeli szentmise után szentségimádás Magyar Hazánkért. 9 órától 12-ig a templom nyitva imádságra és szentgyónásra.
  • Szombaton 16 órától karácsonyi klubdélután a kolostor egyik termében. Bejárat a Corvin tér felől. Ez lesz a plébániai közösség közös karácsonyozása.
  • Jövő vasárnap advent 3. vasárnapja, az úgy nevezett Gaudete-vasárnap. Ez örvendező vasárnap: közel van Jézus születésének ünnepe. Már csak egy hét!
  • Az adventi hétköznapokon (hétfőn is!) az úgy nevezett roráte-szentmisék reggel 7 órakor kezdődnek a kápolnában. Bejárás az irodán keresztül. A vasárnap reggeli szentmisét is – tekintettel a hideg időre – szintén a kápolnában tartjuk.
  • November elsejétől az adomány minden miseszándékért egységesen 2000 forint, akár az úgy nevezett csendes miséért, akár az énekes miséért.
  • Sajnálattal közöljük, plébániánk úgy nevezett ,,vonalas telefonja” műszaki okok miatt még mindig nem működik. Ezért fax szolgáltatás sincs. Elérhetőségünk személyesen a plébániai iroda nyitvatartási idejében, illetve a szentmisék után a sekrestyében vagy interneten. E-mail címünk: alsovizivarosiplebania@gmail.com Valamint plébániai kormányzó urunk, Marco testvér mobiltelefonjain várja a hozzáfordulókat. Ezek: +36 30 463 7544, vagy +36 20 66 33 593

Kedves híveink!

Egyházközségünk fenntartására, kiadásaink fedezésére várjuk egyházi hozzájárulásuk, más néven az  egyházi adó befizetését a 2017. évre. A hozzájárulás mértéke mindenki lelkiismeretére van bízva. Ajánlott összeg az éves jövedelem 1 százaléka. Számítunk szíves megértésükre. Itt hirdetjük, akik az egyházi hozzájárulásukat bankon keresztül, átutalással szeretnék teljesíteni, adományukat a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára is átutalhatják. Sokan választják már ezt korszerű megoldást. Adományaikat előre köszönjük! Nagy szükségünk van rá.