Hirdetések 2018. december 16-tól december 23-ig.

• Vasárnap az Advent 3. vasárnapja az úgy nevezett Gaudete-vasárnap. Azt jelenti: Örüljetek! Közel van az ünnep, a Megváltó születése napja.
  • Az egyházközségi képviselők megbízatása ebben az évben lejár. Az új képviselő testület megválasztása most vasárnap és jövő vasárnap a szentmisék után történik. Kérjük felnőtt híveinket – néhány percet rászánva – valamelyik alkalommal töltsék ki a szavazólapot.
  • Adventben, így hétfőn is(!) hétköznapokon 7 órakor úgy nevezett Roráte-szentmisét tartunk.
  • Szerdán 18 órakor közös adventi készülődés. Téma: az alázat.
  • Csütörtökön 19 órakor karácsonyi koncert.
  • Pénteken kivételesen 18 órakor szentségimádás papi és szerzetesi hivatásokért.
  • Szombaton a 7 órakor kezdődő szentmisét Magyar Hazánkért ajánljuk fel, majd az azt követő szentségimádáson is azért imádkozunk. A templom 9 órától a déli harangszóig nyitva a szentgyónás elvégzésére és imádságra.
  • Jövő vasárnap Advent 4. vasárnapja.
  • Sajnálattal közöljük, plébániánk úgy nevezett ,,vonalas telefonja” műszaki okok miatt még mindig nem működik. Elérhetőségünk személyesen a plébániai iroda nyitvatartási idejében, illetve a szentmisék után a sekrestyében, vagy az interneten villámpostán (e-mail címünk: alsovizivarosiplebania@gmail.com), valamint plébániai kormányzó urunk, Marco testvér mobiltelefonjain várja a hozzáfordulókat. Ezek: +36 30 463 7544, vagy +36 20 66 33 593

Kedves híveink!

Egyházközségünk fenntartására, kiadásaink fedezésére várjuk egyházi hozzájárulásuk, más néven az  egyházi adó befizetését a 2018. évre. A hozzájárulás mértéke mindenki lelkiismeretére van bízva. Ajánlott összeg az éves jövedelem 1 százaléka. Számítunk szíves megértésükre. Itt hirdetjük, akik az egyházi hozzájárulásukat bankon keresztül, átutalással szeretnék teljesíteni, adományukat a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára is átutalhatják. Sokan választják már ezt korszerű megoldást. Adományaikat előre köszönjük! Nagy szükségünk van rá.