Hirdetések 2018. április 22-től április 29-ig.

• Vasárnap húsvét 4. vasárnapja. Könyörgő nap papi hivatásokért. Az esti szentmise után 19 órakor kerül sorra tavaszi orgonahangverseny-sorozatunk első estjére, amikor is Almásy László Attila orgonál. Szeretettel várjuk az orgonamuzsika iránt érdeklődőket!
  • Hétfőn Szent Adalbert a főegyházmegyénk védőszentje főünnepe.
  • Kedden Szent Fidél kapucinus ünnepe.
  • Szerdán Szent Márk apostol ünnepe.
  • Pénteken Farkas Kornélné Márta temetése 11 órakor a Magyar Szentek templomában. Papi és szerzetesi hivatásokért 17 órától tartunk szentségimádást. Ezt követően 18 órakor szentmise.
  • Szombaton a 7 órakor kezdődő szentmisét Magyar Hazánkért ajánljuk fel, majd az azt követő szentségimádáson is azért imádkozunk. 9 órától délig a templom nyitva a szentgyónás elvégzésére és imádságra.
  • Vasárnap húsvét 5. vasárnapja. Ez a nap könyörgő nap a jó termésért.
  • Sajnálattal közöljük, plébániánk úgy nevezett ,,vonalas telefonja” műszaki okok miatt még mindig nem működik. Ezért fax szolgáltatás sincs. Elérhetőségünk személyesen a plébániai iroda nyitvatartási idejében, illetve a szentmisék után a sekrestyében vagy interneten, (E-mail címünk: alsovizivarosiplebania@gmail.com) valamint plébániai kormányzó urunk, Marco testvér mobiltelefonjain várja a hozzáfordulókat. Ezek: +36 30 463 7544, vagy +36 20 66 33 593

Kedves híveink!

Egyházközségünk fenntartására, kiadásaink fedezésére várjuk egyházi hozzájárulásuk, más néven az  egyházi adó befizetését a 2018. évre. A hozzájárulás mértéke mindenki lelkiismeretére van bízva. Ajánlott összeg az éves jövedelem 1 százaléka. Számítunk szíves megértésükre. Itt hirdetjük, akik az egyházi hozzájárulásukat bankon keresztül, átutalással szeretnék teljesíteni, adományukat a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára is átutalhatják. Sokan választják már ezt korszerű megoldást. Adományaikat előre köszönjük! Nagy szükségünk van rá.