Hirdetések augusztus 20-től augusztus 27-ig.

• Vasárnap évközi 20. vasárnap és Szent István királyunk főünnepe. Az ünnepi szentmise templomunkban – az állami rendezvények és a Szent Jobb körmenet miatt – reggel 8 órakor kezdődik. Este azért nem lesz szentmise, hogy mindenki részt vehessen a Szent István bazilikánál az ünneplésen.
  • Az olasz nyelvű szentmise 10 órakor kezdődik.
  • Csütörtökön, augusztus 24-én Szent Bertalan apostol ünnepe.
  • Pénteken, augusztus 25-én 17 órakor szentségimádás papi és szerzetesi hivatásokért. Utána a 18 órakor kezdődő szentmisében Petre Ferencné Marika nénire emlékezünk és megáldjuk az emlékére a Szűzanya barlangjában elhelyezett táblát.
  • Szombaton a reggeli szentmise után szentségimádás Magyar Hazánkért. 9 órától 12-ig a templom nyitva imádságra és szentgyónásra.
  • Vasárnap, augusztus 27-én évközi 21. vasárnap.
  • Sajnálattal közöljük, plébániánk vonalas telefonja műszaki okok miatt átmenetileg még mindig nem működik. Plébániai kormányzó urunk, Marco testvér mobiltelefonjain várja a hozzáfordulókat. Ezek: +36 30 463 7544, vagy +36 20 66 33 593

Kedves híveink!

Egyházközségünk fenntartására, kiadásaink fedezésére várjuk egyházi hozzájárulásuk, más néven az  egyházi adó befizetését a 2017. évre. A hozzájárulás mértéke mindenki lelkiismeretére van bízva. Ajánlott összeg az éves jövedelem 1 százaléka. Számítunk szíves megértésükre. Itt hirdetjük, akik az egyházi hozzájárulásukat bankon keresztül, átutalással szeretnék teljesíteni, adományukat a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára is átutalhatják. Sokan választják már ezt korszerű megoldást. Adományaikat előre köszönjük! Nagy szükségünk van rá.

Főegyházmegyénk főpásztora, Erdő Péter bíboros atya körlevélben tette közzé a 2014. január 1-től érvényes, 2017-ben is érvényes stóladíjakat. Ezek a következők:

• csendes szentmise:                    1500 Ft
  • énekes orgonás szentmise:      3300 Ft