Hirdetések 2024. április 28-tól május 5-ig.

• Vasárnap  húsvét 5. vasárnapja. Könyörgőnap jó termésért.
  • Hétfőn Sienai Szent Katalin egyháztanító, Európa társvédőszentje.
  • Kedden Urbinói Boldog Benedek kapucinus emléknapja.
  • Szerdán 17.30-kor májusi litánia a templomban, utána szentmise.
  • Csütörtökön Szent Atanáz püspök egyháztanító emléknapja. 17.30-kor májusi litánia a templomban, utána szentmise.
  • Pénteken Szent Fülöp és Jakab apostolok ünnepe. 17.30-kor májusi litánia a templomban, utána szentmise.
  • Szombaton Olerai Boldog Tamás kapucinus emléknapja. 7.30-kor szentmise Magyar Hazánkért, majd szentségimádás 9.30-ig. A templom nyitva szentgyónásra és imádságra a déli harangszóig.
  • A következő vasárnap húsvét 6. vasárnapja. A társadalmi kommunikáció világnapja.

Ez évben is számítunk szíves támogatásukra plébániánk fenntartásának,  kiadásainak fedezése céljából. Egyházi hozzájárulásukat, az úgy nevezett egyházi adót, – amelynek ajánlott mértéke az éves jövedelem 1 %-a és befizetése mindenki lelkiismeretére van bízva, – befizethetik a plébániai irodában annak nyitvatartási idejében, vagy a magyar nyelvű szentmisék után a sekrestyében készpénzzel. Van lehetőség bankon keresztül átutalni a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára. Sokan választják már ezt kedvező fizetési módot. Ha az egyösszegű befizetés gondot okoz, lehet akár több részletben is fizetni. Előre is nagy tisztelettel megköszönjük szíves támogatásukat!