Hirdetések 2024. július 28-tól augusztus 4-ig.

• Vasárnap az évközi 17. vasárnap. A nagyszülők és idősek világnapja. A szentmisék a nyáron szokásos vasárnapi rendben.
  • Hétfőn Szent Márta, Szent Mária és Szent Lázár emléknap.
  • Kedden Solano Casey Boldog Ferenc emléknap.
  • Szerdán Loyolai Szent Ignác emléknap.
  • Csütörtökön Liguori Szent Alfonz Mária püspök, egyháztanító emléknap.
  • Pénteken Angyalos Boldogasszony (Portiuncula) ünnepe. Szentségimádás 18 órától, utána szentmise.
  • Szombaton 7.30-kor szentmise Magyar Hazánkért, utána szentségimádás. A templom nyitva a déli harangszóig imádságra és szentgyónásra.
  • A következő vasárnap az évközi 18. vasárnap.

Ez évben is számítunk szíves támogatásukra plébániánk fenntartásának,  kiadásainak fedezése céljából. Egyházi hozzájárulásukat, az úgy nevezett egyházi adót, – amelynek ajánlott mértéke az éves jövedelem 1 %-a és befizetése mindenki lelkiismeretére van bízva, – befizethetik a plébániai irodában annak nyitvatartási idejében, vagy a magyar nyelvű szentmisék után a sekrestyében készpénzzel. Van lehetőség bankon keresztül átutalni a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára. Sokan választják már ezt kedvező fizetési módot. Ha az egyösszegű befizetés gondot okoz, lehet akár több részletben is fizetni. Előre is nagy tisztelettel megköszönjük szíves támogatásukat!