Hirdetések 2022. május 15-től május 22-ig.

• Vasárnap a húsvét utáni ötödik vasárnap. A szentmisék a vasárnapi rend szerint.
  • Erdő Péter bíboros főpásztorunk, – összhangban az állami rendelkezésekkel, – nem teszi kötelezővé a szájmaszk viselését a templomokban. Egyéb intézkedések változatlanok!
  • Hétfőn Nepomuki Szent János emléknapja.
  • Keddtől péntekig 17.30-tól májusi litániát mondunk.
  • Szerdán Szent I. János pápa vértanú emléknapja.
  • Pénteken Sienai Szent Bernardin emlékanpja.
  • Szombaton 7 órakor szentmise, majd utána 9 óráig szentségimádás Magyar Hazánkért. A templom nyitva 10 órától a déli harangszóig imádságra és szentgyónásra.
  • A következő vasárnap húsvét hatodik vasárnapja.
  • Az esti szentmise után 19 órakor orgona-hangversenyre hívjuk az orgonazene iránt érdeklőket. Bednarik Anasztázia orgonál.

Kedves testvérek!

Ez évben is számítunk szíves támogatásukra plébániánk fenntartásának,  kiadásainak fedezése céljából. Egyházi hozzájárulásukat, az úgy nevezett egyházi adót, – amelynek ajánlott mértéke az éves jövedelem 1 %-a és befizetése mindenki lelkiismeretére van bízva, – befizethetik a plébániai irodában annak nyitvatartási idejében, vagy a magyar nyelvű szentmisék után a sekrestyében készpénzzel. Van lehetőség bankon keresztül átutalni a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára. Sokan választják már ezt kedvező fizetési módot. Ha az egyösszegű befizetés gondot okoz, lehet akár több részletben is fizetni. Előre is nagy tisztelettel megköszönjük szíves támogatásukat!

Hozzászólások lezárva.