Hirdetések 2022. május 15-től május 22-ig.

• Vasárnap a húsvét utáni ötödik vasárnap. A szentmisék a vasárnapi rend szerint.
  • Erdő Péter bíboros főpásztorunk, – összhangban az állami rendelkezésekkel, – nem teszi kötelezővé a szájmaszk viselését a templomokban. Egyéb intézkedések változatlanok!
  • Hétfőn Nepomuki Szent János emléknapja.
  • Keddtől péntekig 17.30-tól májusi litániát mondunk.
  • Szerdán Szent I. János pápa vértanú emléknapja.
  • Pénteken Sienai Szent Bernardin emlékanpja.
  • Szombaton 7 órakor szentmise, majd utána 9 óráig szentségimádás Magyar Hazánkért. A templom nyitva 10 órától a déli harangszóig imádságra és szentgyónásra.
  • A következő vasárnap húsvét hatodik vasárnapja.
  • Az esti szentmise után 19 órakor orgona-hangversenyre hívjuk az orgonazene iránt érdeklőket. Bednarik Anasztázia orgonál.

Kedves testvérek!

Ez évben is számítunk szíves támogatásukra plébániánk fenntartásának,  kiadásainak fedezése céljából. Egyházi hozzájárulásukat, az úgy nevezett egyházi adót, – amelynek ajánlott mértéke az éves jövedelem 1 %-a és befizetése mindenki lelkiismeretére van bízva, – befizethetik a plébániai irodában annak nyitvatartási idejében, vagy a magyar nyelvű szentmisék után a sekrestyében készpénzzel. Van lehetőség bankon keresztül átutalni a plébánia 11702036-22377731 számú bankszámlájára. Sokan választják már ezt kedvező fizetési módot. Ha az egyösszegű befizetés gondot okoz, lehet akár több részletben is fizetni. Előre is nagy tisztelettel megköszönjük szíves támogatásukat!